There are no breaking news at the moment

Laureaci konkursu

W 2013 roku w Lublinie przeprowadzono drugą edycję konkursu „Miejsce przyjazne rodzicom i dzieciom”. W konkurencji wzięło udział wiele klubów, domów kultury, kawiarni i restauracji, które walczyły o Certyfikat Prezydenta Miasta Lublin.

Do restauracji, które wygrały i zyskały oznaczenie „Miejsce przyjazne rodzicom i dzieciom – Lublin 2013” należą między innymi Oranżeria oraz Pyzata Chata.

Pierwsza z restauracji powstała w 2012 roku i znajduje się przy ulicy Ciepłowniczej 3A. W swojej ofercie Oranżeria posiada zarówno tradycyjne menu, jak i nieco ciekawsze propozycje dla poszukiwaczy nowych smaków. Można spróbować tu oryginalnych napoi, zorganizować przyjęcie lub wybrać się na obiad biznesowy.

Firma oferuje także catering i posiada liczne udogodnienia dla rodzin z dziećmi.

W restauracji znajdują się kąciki zabaw dla najmłodszych gości, wyposażone w liczne pluszaki, zabawki, kolorowanki i puzzle. Na terenie lokalu znajdziemy także plac zabaw odgrodzony od ulicy, dzięki czemu nie będziemy musieli martwić się o bezpieczeństwo naszych pociech.

W menu figurują pozycje przygotowane specjalnie dla dzieci a do dyspozycji mamy krzesełka do karmienia, kącik do przewijania niemowląt oraz pokój do karmienia piersią dla mam.

Niejadków do jedzenia zachęcić mogą kolorowe dziecięce talerzyki i sztućce. Wnętrze restauracji utrzymane jest w pomarańczowo-brązowej kolorystyce, a muzyka przystosowana do pory dnia oraz możliwość skorzystania z bezpłatnego Wi-Fi, zachęca do zostania na dłużej.

Drugą restauracją, która zyskała miano przyjaznej rodzinom z dziećmi jest Pyzata Chata, zlokalizowana przy ulicy Okopowej 5. Lokal możemy odwiedzać codziennie w godzinach od 9 do 22 lub skorzystać z usług cateringu.

Pyzata Chata to tętniąca życiem duża przestrzeń, położona w samym centrum Lublina. Dzięki oryginalnemu wystrojowi, będącego mieszanką polskiego stylu i nowoczesności oraz zmieniającym się menu, restauracja cieszy się dużym uznaniem wśród swoich gości.

Właściciele lokalu dają możliwość zorganizowania konferencji i szkoleń, różnego rodzaju przyjęć rodzinnych, gali, studniówek i bankietów.

Jeśli chcecie dobrze zjeść, lub po prostu spędzić miło czas z bliskimi w przyjemnej atmosferze, to zdecydowanie powinniście się tam wybrać.