There are no breaking news at the moment

W obecnych czasach bardzo popularne jest jedzenie na mieście. Często nie mamy czasu, aby przygotować coś w domu między pracą a innymi obowiązkami.

Jeżeli szukacie miejsc w Lublinie, do których możecie wybrać się całą rodziną i zjeść coś smacznego, zapoznajcie się z naszymi propozycjami.

Restauracja Tymotka

Tę restaurację możecie znać pod jej dawną nazwą „Vanett”. Lokal znajduje się przy ulicy Niezapominajki i zachęca klientów do wizyty „wyjątkową atmosferą i smacznymi potrawami”.

Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, Tymotka została powiększona o salę bankietową, zachowując przy tym charakter wnętrza, do którego przywykli stali goście restauracji. Oprócz tego znajdziemy tam również salę restauracyjną i kominkową.

Lokal reklamuje się przytulną i rodzinną atmosferą oraz możliwością organizacji przyjęć, wesel, komunii i chrzcin. W piątki i soboty Tymotka oferuje także bezpłatne dancingi.

Galeria smaku

Ciekawą propozycją jest restauracja samoobsługowa Galeria Smaku, założona w 2004 roku. Znajdziemy ją przy ulicy Okopowej w Lublinie.

Przez kilka lat właściciele restauracji badali kubki smakowe mieszkańców miasta i doszli do wniosku, że każdy lubi coś innego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, od 2009 roku jedzenie kupujemy tam na wagę, dobierając nasze ulubione składniki ze szwedzkiego stołu. W menu znajdują się m.in. liczne sałatki, zupy, warzywa na ciepło, kasze, lasagne, pyzy, kopytka, ziemniaki oraz świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców. Wegetarianie także znajdą coś dla siebie. Popisowymi daniami restauracji są chrupiące placki ziemniaczane oraz wypiekane codziennie mini-bułeczki.

Galeria Smaku to miejsce gdzie bez wahania można zabrać swoje dzieci. Restauracja zorganizowała specjalną weekendową promocję dla rodzin z maluchami. Do każdej porcji dla osoby dorosłej możemy dobrać mniejszą porcję dla dziecka, za którą zapłacimy 50 procent mniej.

Koncertowa

Jeśli szukacie nowoczesnych, a jednocześnie tradycyjnych propozycji, powinniście zajrzeć do restauracji Koncertowa przy ulicy Kaprysowej.

Lokal oferuje trzy duże klimatyzowane sale – główną, cafeterię i bankietową z dostępem do patio.

W specjalnym menu bankietowym znajdziemy m.in. „sałatkę krabową z jabłkiem i kiszonym ogórkiem” oraz „pierś z indyka w mchu ze szpinaku na sosie bazyliowym”.

We wszystkich tych miejscach skorzystacie z Wi-Fi.