There are no breaking news at the moment

Witamy na naszej stronie www.siedemzyczen.net, gdzie znajdziesz mnóstwo propozycji na rodzinne wyjście na obiad.

Przygotowaliśmy i opisaliśmy wiele różnych opcji na rodzinny wypad na miasto – od baru szybkiej obsługi po wykwintną restaurację fine dining. Każdy z wyróżnionych lokali serwuje tradycyjną polską kuchnię, umożliwia gościom dostęp do Internetu, oferuje organizację przyjęć oraz imprez okolicznościowych oraz dba o potrzeby najmłodszych. Większość wymienionych restauracji wyposażona jest w kąciki zabaw dla dzieci, ma w ofercie specjalne menu dziecięce oraz pomieszczenia do przewijania i karmienia maluszków. Każdy z lokali ma w swoich usługach catering dla firm oraz osób prywatnych.

Restauracje dla rodzin z dziećmi

Do restauracji, które postanowiliśmy przedstawić należą: pizzeria Al Nero, MaxiPizza, pizzeria Dali, Lunch Bar Gucio, restauracja Stoliczku Nakryj Się!, Kociołek, Michałowa Micha, restauracja Wojewódzka, Bistro Lublin, restauracja Tymotka, Galeria Smaku, Koncertowa, Zielony Talerzyk, 16 Stołów, Chapter One, Oranżeria oraz Pyzata Chata.

Gdzie wybrać się na lunch?

Jeśli nie wiesz gdzie wybrać się na przerwę obiadową będąc w pracy, zerknij na nasze propozycje. Jednym z miejsc w które warto się wybrać jest restauracja U Szwejka, która ma w ofercie specjalne menu lunchowe.

Jeżeli wolisz coś bardziej egzotycznego niż nasza tradycyjna kuchnia polska, to polecamy restaurację Thaisty, która oferuje oryginalną kuchnię tajską.

Zdrowa żywność

Wybierając się do restauracji warto zwrócić uwagę na to, co będziemy jeść. Wiele lokali oferuje dania ze zdrowych, naturalnych składników bez dodatkowych wzmacniaczy smaku i sztucznych barwników – należy wybierać takie miejsca, w których dba się o zdrowie i dobre samopoczucie klientów.

Aby cieszyć się życiem jak najdłużej, powinno się spożywać regularnie algi, dużo zielonych warzyw (przede wszystkim brokuły i brukselkę bogate w witaminy), jeść orzechy włoskie mające dobroczynny wpływ na pamięć oraz dużo ryb.