There are no breaking news at the moment

Znalezienie restauracji, która serwuje smaczne i zdrowe jedzenie, gwarantuje miłą, rodzinną atmosferę, a przy tym dodatkowe usługi, takie jak catering czy dostęp do Wi-Fi, to nie lada wyzwanie.

Lublin od kuchni

Jednym z takich lokali w Lublinie jest restauracja Michałowa Micha, zlokalizowana przy ulicy Bursaki. W pobliżu budynku znajdziemy duży parking, więc nie będziemy musieli martwić się o brak miejsca do zaparkowania.

Restauracja serwuje prawdziwie domowe dania, przygotowywane z wykorzystaniem naturalnych składników bez sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku, zagęstników i konserwantów.

Kucharze Michałowej Michy gotują używając niezmiennie trzech tych samych tłuszczy: smalcu, oleju rzepakowego i prawdziwego masła. Pewne jest więc, że nie zjemy tu nic niezdrowego.

Lokal oferuje codziennie inne danie dnia: naleśniki, sałatki, dania mięsne, pierogi i kopytka z dodatkami. Restauracja udostępnia także powierzchnię do organizacji imprez okolicznościowych – można tu wyprawić chrzciny, urodziny, komunię lub coś bardziej kameralnego, na przykład imieniny w gronie najbliższych.

Restauracją, która przyciągała klientów, ale niestety została zamknięta była Ser-O!-Mania, dawniej znana jako pizzeria Vicenti.

Lokal przeszedł gruntowną zmianę w Kuchennych Rewolucjach Magdy Gessler i zapowiadało się na to, że „wyjdzie na prostą”. Właściciele nie podołali jednak zadaniu i zamknęli restaurację, tłumacząc to zbyt małą wiedzą, niewystarczającą do prowadzenia tego biznesu.

Inną restauracją w Lublinie, w której można zjeść smaczny domowy obiad, jest Restauracja Wojewódzka, znajdująca się przy ulicy Spokojnej.

Lokal oferuje dania przygotowane wyłącznie z lokalnych produktów. Do swoich usług zalicza także catering dla firm i osób prywatnych oraz organizację przyjęć.

Na ulicy Głębokiej znajdziemy natomiast Bistro Lublin, do którego także można wybrać się z rodziną na tradycyjny, domowy obiad. W ofercie znajdziemy danie dnia w granicach 20 zł, gołąbki, kotlety, ziemniaczki ze śmietaną i okrasą, a także burgery dla tych, którzy chcą spróbować czegoś innego.

W Bistro Lublin znajduje się specjalny kącik dla dzieci z kolorowankami, więc nasze pociechy na pewno nie będą się nudziły.